Get Adobe Flash player
.

منوی محصولات

پارچه نسوز

پارچه ptfe

پارچه ptfe یا همان فایبر فلون پارچه های نسوز فایبر گلاس هستند که با روکش تفلون PTFE مقاوم شده اند. این الیاف دمای منفی ۷۳ تا مثبت ۲۸۰ سانتی‌گراد را تحمل می‏کنند، یعنی کاملاً ضدآتش هستند. این پارچه ‏ها در مقابل تابش اشعه ‏ی UV نیز بسیار مقاوم هستند. پوشاندن سطح PTFE با لایه‏ TiO2به آن ویژگی خود تمیزشوندگی می ‏بخشد که آن را به پوششی فوق‏ العاده تبدیل می‏‏کند.

پارچه سیلیکا ، پارچه نسوز سیلیکا

پارچه نسوز سیلیکا

با توجه به توانایی مقاومت در برابر درجه حرارت مداوم ۹۰۰ درجه سانتیگراد و مهمتر از همه دمای لحظه ای ۱۴۰۰درجه سانتیگراد ، پارچه سیلیکا در برابر حرارت بسیار مقاوم است . که مناسب برای راکت و تولید موشک در صنایع هوا-فضا می باشد. آنها برای حفظ حرارت مواد و همچنین تجهیزات آتش نشانی بسیار مناسب هستند. آنها در جمع آوری گرد و غبار و تجهیزات تصفیه فوق العاده می باشند.

پارچه سیلیکونی، پارچه دورو سیلیکون،

پارچه سیلیکونی

این پارچه معروف به پارچه دو رو سیلیکونی می باشد. دارای ضخامت ۰٫۵ میلیمتر و تحمل حرارت تا حداکثر ۳۵۰ درجه سانتیگراد میباشد و از مزیتهای بسیار خوب آن انعطاف پذیری بالا، ضد آب، مقاوم در مقابل اسید ها و بازها، مناسب جهت دوخت بالشتکها و جکتها و غیره

برزنت نسوز ، پارچه برزنت نسوز

پارچه برزنت نسوز

پارچه برزنت نسوز تهیه شده از الیاف فایبر گلاس و مقاوم تا استرس دمایی ۵۰۰ درجه سانتیگراد با مقاومت مکانیکی بسیار عالی یکی از شناخته شده ترین برزنت های ضد آتش می باشد.

عرضه انواع برزنت نسوز فویلدار در ضخامت های ۰٫۵mm الی۳mm با قابلیت و کیفیت مناسب جهت محافظ حرارتی صورت می پذیرد.

از کاربردهای برزنت نسوز می توان به درز گیری داکت های کوره ها – درزگیری دریچه های مرتبط با مشعل – آسترکاری سطوح داغ – عایق پشتیبان کوره ها – برزنت نسوز مخصوص عایق کاری قالبها در صنایع ریخته گری و در صنایع ساختمانی به عنوان عایق و لایه محافظ جوشکاری کاربرد دارد.

پارچه فایبرگلاس ،پارچه نسوز فایبرگلاس،نوار فایبرگلاس

پارچه فایبرگلاس

این پارچه ها از الیاف فایبرگلاس بافته شده اند که مقاومت حرارتی آها از ۴۲۰ الی ۵۶۰ درجه سانتیگراد می باشد.این پارچه ها در عرض های ۱ الی ۱۰۰ سانتیمتر و در ضخامت های ۰٫۱میلیمتر(۱۰۰گرمی)،۰٫۲میلیمتر(۲۰۰گرمی)،۰٫۴میلیمتر(۴۳۰ گرمی)،۱میلیمتر،۱٫۵میلیمتر،۳ میلیمتر عرضه میشوند.

این پارچه ها در دو حالت ساده و فویلدار (فویل آلومینیوم)ارایه میشوند.

 

 

پارچه فایبر سرامیک، پارچه نسوز سرامیکی، پارچه سرامیکی نسوز

پارچه فایبر سرامیک، پارچه نسوز سرامیکی، پارچه سرامیکی نسوز

نسوز صنعت آپادانا

این پارچه های نسوز از الیاف سرامیک بافته شده اند که مقاومت حرارتی آن ها به ۱۲۶۰ درجه سانتیگراد می رسد که مقاوم ترین پارچه موجود در برابر حرارت می باشد.این پارچه ها به صورت نواری در عرض های ۳،۵،۷،۱۰و ۱۰۰ سانتیمتری و در ضخامت های ۱/۵ ،۲ ،۳ و ۵ میلیمتر قابل عرضه می باشند.این پارچه های سرامیکی در دو حالت ساده و مسلح (سیم دار) عرضه می شود که مزیت سیم دار آن در بالا بردن مقاومت میکانیکی آن ها نسبت به پارچه های بدون سیم آن است.

پارچه نسوز آزبست،پارچه آزبست،پارچه نسوز آزبستی،پارچه آزبستی

این پارچه ها از الیاف هایی از جنس آزبست بافته می شوند. این پارچه های نسوز آزبستی بسیار مناسب جهت حرارت گیری و عایق کاری تاسیسات ساختمانی ، کارخانه ها ، دیگ های بخار و همچنین تهیه البسه ودستکش های نسوز صنعتی هستند.مقاومت حرارتی این پارچه های آزبستی بنا به گرید آن ها از ۲۶۰ الی ۶۵۰ درجه سانتیگراد می باشد.عرض این پارچه ها به صورت نواری از ۳ الی ۱۰۰ سانتیمتر و در ضخامت های۱، ۱/۵ ،۲ و ۳ میلیمتر عرضه می شوند.

پارچه نسوز

نسوز صنعت آپادانا

واردات و عرضه پارچه نسوزصنعتی فایبرفلون چسبدار و ساده ، پارچه فایبرگلاس ، پارچه فایبر سرامیک ، پارچه آزبست تفلونی ، پارچه سیلیکونی ، پارچه کولار ، پارچه کربن دار(به صورت ساده سیمدار و فویلدار)در حالت نواری در عرضهای ۲cm الی ۱۲۰cm در ضخامت های مختلف با تحمل حرارتی ۳۰۰ الی ۱۲۶۰ درجه ی سانتیگر.

 

فایبرفلون ، پارچه فایبر فلون، فایبر فلون

فایبرفلون PTFE

پارچه های نسوز فایبر فلونTORK چینی و آلمانی به صورت پارچه و نواری در عرض های ۱ الی ۱۰۰ و ضخامت های ۰٫۱۳ و۰٫۲۵ به صورت چسبدار وبدون چسب با تحمل دمایی ۱۶۰ الی ۲۵۰ درجه سانتیکراد.
عمده مصرف این پارچه ها در صنایع غذایی و هیتر ، شیرینگ و المنت به صورت پوشش و…می باشد.